تور صحرای کیش

مجموعه ورزشی و تفریحی و توریستی پارس ، سافاری کیش با هدف توسعه گردشگری و ایجاد محیط مفرح و سالم برای تمام رده های سنی بخصوص جوانان و گردشگران جزیره زیبای کیش شکل گرفته است. این مجموعه اولین برگزار کننده تورهای سافاری صحرا در ایران می باشد و به همت مهندسین و متخصصین ایرانی طراحی و ساخته شده است.

سافاری در لغت به معنی سیاحت کردن است. یکی از معروف ترین تور های سافاری تور صحرا است که موقعیت و مسیر  حرکت آن نقاط بیابانی و صحرایی می باشد. انواع وسایل نقلیه مورد استفاده در این تور ها خودروهای دو دیفرانسیل و چهار محور مانند لندکروزر ، لندرور و حتی شتر می باشد. شرایط اقلیمی مورد نیاز یک تور صحرا طبیعت گرم و خشک بیابانی و نیمه بیابانی است.

جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران استعداد بالقوه برای این نوع تور را دارا می باشد.شرکت پارس سافاری کیش با برنامه ریزی و سرمایه گذاری بجا افتخار بالفعل نمودن این استعداد را دارد.

امکانات تفریحی این مجموعه : رستوران سر پوشیده ، رستوران روباز ، کافی شاپ و نیز غرفه های نمایشگاهی که صتایع دستی مناطق مختلف ایران را معرفی و ارائه خواهد کرد.