رئیس پلیس راهور کیش از آمادگی کامل نیروهای پلیس راهور در خدمات رسانی به دانش آموزان و دانشجویان در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، سرگرد رضا سخایی، رئیس پلیس راهور کیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس با اشاره به اهمیت نظارت بر خدمات رسانی به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید گفت: متناسب با وضعیت ترافیکی جزیره کیش، تعداد مدارس، آدرس و محدوده هایی که تردد در این ایام افزایش می یابد سعی شده تا تیم های پلیس راهور در محل حضور داشته و بر روان شدن ترافیک کمک کنند.

وی افزود: تیم های پلیس راهور کیش با حضور در نقاط حساس در ساعات شروع مدارس و همچنین تعطیلی آن ها تمام محدوده های مدارس و مسیرهای منتهی به این مکان ها را به صورت ویژه تحت پوشش داشته و بر ترافیک آن ها نظارت می کنند.

رئیس پلیس راهور کیش در رابطه با برنامه های ویژه همیار پلیس در کیش اظهار کرد: همایش مهر و دانش، فرهنگیاران، همیاران پلیس و پلیس یاران جوان و تجلیل از رانندگان نمونه ترافیکی در هفته ناجا برگزار خواهد شد.

وی آموزش فرهنگ ترافیکی را مهم ارزیابی کرد و افزود: در جلسه ای با مسئولان آموزش و پرورش و معاونت اجتماعی ناجا برگزار شد؛ ویژه  برنامه های آموزشی آماده شده بیان و ارائه شد که در اولین فرصت با تعیین وقت از سوی مدارس در اختیار ما قرارخواهد گرفت و به دانش آموزان ارائه می شود.

این مقام مسئول در پلیس راهور همچنین در رابطه با برپایی شهرک ترافیک به منظور آموزش و آشنایی کودکان و دانش آموزان با فرهنگ ترافیکی صحیح بیان کرد: شهرک ترافیکی به صورت موقت در هفته ناجا در راستای آموزش فرهنگ ترافیکی برگزار می شود و علاوه بر آن با تهیه موارد آموزشی به شکل های بروشور، تراکت، سی دی و دیگر طرح های آموزشی در مدارس به دانش آموزان و در مهد های کودک به کودکان آموزش داده خواهد شد.

جزیره کیش با ۹۱ کیلومتر مساحت در میان آب های گرم خلیج فارس در سال تحصیلی جدید میزبان بیش از ۷ هزار دانش آموزدر پایه های تحصیلی در ۲۳ مدرسه است.

فرهنگ بالای ترافیک  یکی از جاذبه های جزیره مرجانی کیش است. جزیره کیش به شهر بدون چراغ قرمز شهرت دارد.

انتهای پیام / حسین زاده

Powered by WPeMatico