فرمانده سپاه کیش در دیدار با دولتمردان جزیره کیش گفت: مدیر مدبر و بادرایت از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در هفته دولت  با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، بخشدار کیش، مدیرعامل شرکت عمران و خدمات کیش، معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش، در این دیدارها حجت الاسلام میثم فراشی نماینده ولی فقیه در سپاه کیش و جمعی از مسئولان رده های مقاومت بسیج وی را همراهی کردند.

حسن صنعتکاران در دیدار با علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که در دفتر مدیرعامل سازمان صورت گرفت گفت: مدیر خوب از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است و مدیریت سازمان در جزیره کیش با عملکرد خوب و مثبت خود در طی سه سال گذشته نشان داد که به دور از سیاست زدگی و جناح بندی در صدد رفع مشکلات مردم و تلاش برای رشد و توسعه منقطه آزاد کیش بوده است.

وی با تقدیر از عملکرد مدیریت و معاونت های زیر مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش در توسعه های زیر ساختی و عمرانی تاکید کرد: به لطف الهی در این زمان جزیره کیش به طور متوازن شاهد پیشرفت های بسیاری بوده و مشاهده شد که سیاست هیچگاه بر پیشبرد اهداف نظام پیشی نگرفت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروهای مسلح موجب اقتدار و افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند اظهار کرد: امنیت کنونی ایران اسلامی در حالیکه تمام جهان و منطقه به نوعی متشنج است از برکات حضور نیروهای مسلح مقتدری است که ملت ایران را در سایه سار امنیت و آرامش قرار داده است.

وی بر فاصله گرفتن از جناح بندی های سیاسی تاکید کرد و افزود: کارهایی که در جزیره کیش انجام شد با تمام وجود بوده و باید بدانیم که همه از یک کشور، تحت زعامت یک ولایت و رهبر و لوای پرچم جمهوری اسلامی قرار داریم و باید با همدلی و همزبانی در رشد و توسعه ایران اسلامی تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: اگر امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار در منطقه و جهان قرار دارد نشأت گرفته از این همدلی و اقتدار نیروهای مسلح است.

فرمانده سپاه کیش ساخت و توسعه بخش های مختلف جزیره کیش، افزایش فضای سبز و توجه به نیازهای کیشوندان و زیر ساخت هایی همانند آب و برق در جزیره کیش را قابل تقدیر دانست و در این راستا از پرهام جانفشان مدیرعامل شرکت عمران و خدمات شهری کیش تقدیر کرد.

بخشدار جزیره کیش نیز در این دیدار بر همدلی و همزبانی تاکید کرد و افزود: در سال همدلی و همزبانی نمی توان کارها را تنها به یک بخش واگذار کرد و تمامی بخش های دولت باید در کنار هم به رشد و توسعه کمک کنند.

وی همچنین با حضور در دفتر معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش بر همکاری و همدلی نیروهای بسیج و معاونت فرهنگی تاکید و از فعالیت های این معاونت در سطح جزیره کیش تقدیر کرد.

حسن صنعتکاران در دیدار با رئیس بیمارستان کیش فعالیت های جامعه پزشکی در جزیره کیش را فعالیت جهادی خواند و بر نقش بی بدیل جامعه پزشکی در ۸ سال دفاع مقدس تاکید کرد.

حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در این دیدارها از مسئولان با اهدا لوح و هدیه تقدیر کرد.

به مناسبت انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت  دو یار دیرین امام )ره)، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی و اسوه صبر و تقوی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، در تقویم جمهوری اسلامی ایران دوم تا هشتم شهریور بنام هفته دولت نامگذاری شده است.

26 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 26 2
28 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 28 2
24 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 24 2
27 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 27
30 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 30
31 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 31 1
32 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 32
23 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 23 1
19 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 19 2
17 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 17 4
21 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 21 2
8 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 8 5
4 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 4 4
14 فرمانده سپاه کیش: مدیر با درایت و مدبر از برکات اسلام و انقلاب اسلامی است 14 3

 

انتهای پیام /ح

Powered by WPeMatico