همزمان با ورود خادمان حرم حضرت رضا(ع)، عطر خوش پرچم رضوی عصر امروز جزیره کیش را معطر می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش از ورود خادمان حرم رضوی به همراه پرچم متبرک حرم حضرت امام رضا(ع) به جزیره کیش خبرداد.

صنعتکاران با بیان اینکه عصر امروز پرچم مطهر حضرت رضا(ع) از بندرلنگه وارد جزیره کیش خواهد شد اولین برنامه به مناسبت حضور پرچم رضوی در کیش را استقبال از خادمین حرم در بندرگاه خواند و افزود: حضور در قبور شهدا و غبارروبی، حضور در صدا و سیمای مرکز کیش و پخش برنامه زنده، حضور در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا را از دیگر برنامه های پنج شنبه این کاروان است.

دیدار با امام جمعه اهل سنت، حضور در نماز جمعه، مداحی و تجلیل از امام جمعه کیش از دیگر برنامه های این کاروان در روز جمعه خواهد بود.

فرمانده سپاه کیش با تقدیر از مردم ولایتمدار جزیره کیش از تمامی کیشوندان و گردشگران دعوت کرد تا در مراسم استقبال از پرچم رضوی ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در بندرگاه کیش یا در گلزار شهدای گمنام هنگام نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن (ع) حضور داشته باشند.

عاشقان ولایت و امامت با حضور بی نظیر خود در استقبال از درب حرم امامین عسکریین لحظات زیبا و فراموش نشدنی در جزیره کیش خلق کردند.

 

Powered by WPeMatico