در زمانه ای که برخی از مردم حاضرند برای تغییر کوچکی در چهره، هزینه ای بسیار پرداخت کنند مردانی از جنس آب و آیینه یادگار جنگ را به خود به دیار الهی بردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، در زمانه ای که عمل جراحی، حتی از میان مردان هم بسیار مشتری یافته، مردانی از جنس آب و آیینه، از جنس بلور، از تبار الهی یافت می شوند که یادگارهای ۸ سال دفاع مقدس از خاک سرخ شهیدان این مرز و بوم را هرگز از چهره خود پاک نکردند آن ها سیرت خود را صیقل دادند و با صفای باطن و زیبایی روح و جان به دیدار پروردگار خود شتافتند.

راست گفته اند؛ اگر هدف خدا باشد قیافه را هم باید داد. نام و نان را هم باید داد. آبرو، جان و مال و هر آنچه را که داری باید داد.

« شهید محمد رجب زاده »شهیدی که با سیرتی چون بلور، به تازگی پس از سال ها رنج و سختی به سوی خدا شتافت، چهره ای سوخته از عشق یار را با خود برد تا با مهر الهی درمانش کند نه با تیغ جراحی.

شهیدی که تنها به چند جمله و چند خبر کوتاه از پروازش بسنده کردیم، نشد در سال های حضورش در دنیای فانی، میهمان دل هایو چراغ راه نسل جوان مان باشد.

بدانیم که امروز و فردا سفیران سال های دفاع مقدس دیگری مانند « بابا رجب »به زودی به کاروان یاران شهید خود خواهند پیوست، فرصت کم است و مغتنم. بیایید تا در پویش هایمان یاران عشق و سفیران و اساتید جامانده از قافله شهدا را بیابیم و چون جان عزیز گرامی داریم. بیاموزیم از آنان آنچه را شاید با رفتن آن ها هرگز نتوان به جام هایی مملو از زر نیز یافت.

جوان سرزمینم، بر من و تو، برماست که داشته هایم را به یادگار به نسل های دیگر برسانیم. چه نشسته اید که وقت تنگ است.

یکر مطهر شهید رجب محمدزاده ظهر پانزدهم مرداد با حضور با شکوه زائران و مجاوران حضرت رضا(ع)به خاک سپرده شد. جانباز شهید رجب محمدزاده پس از تحمل یک دوره بیماری عفونت ریه در بیمارستان رضوی مشهد جان به جان آفرین تسلیم کرد.

photo_2016-08-12_10-49-09  یادگاریی که هرگز از صورت «بابا رجب» پاک نشد photo 2016 08 12 10 49 09

 

سایت کیش پرس با همکاری پویش مردمی معیار

Powered by WPeMatico