کنسرت ناگفته های شهرام و حافظ ناظر در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، کنسرت گروه ناگفته شهرام و حافظ ناظری با حضور داریوش مهرجویی، نیکی کریمی،  رضا عطاران در جزیره کیش اجرا شد.

در آغاز این برنامه که با کمی تاخیر برگزار شد شهرام ناظری از ناهماهنگی های به وجود آمده از حاضران عذرخواهی کرد و افزود: برخی ناهماهنگی ها در همه جای دنیا وجود دارد.

ناظر با بیان اینکه دوست نداریم در برنامه های هنری شاهد چنین نابسامانی هایی باشیم اظهار کرد: این رخداد در طول ۳۷ سال اجرای برنامه هنری همیشه وجود داشته است و مختص جزیره کیش و این برنامه نبوده و نیست.

وی با اشاره به اینکه سال هاست از صدا و سیما که خانه اصلی اوست دور افتاده و به نوعی از خانه خود رانده شده است گفت: مشکلات در حوزه هنری بسیار است و متاسفانه فشار های روحی و روانی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری دیده می شود زیرا برنامه ریزی صحیحی در این حوزه وجود ندارد و اگر اتفاقی هم افتاده به همت اشخاص بوده که هنر را همچنان پیش برده است.

این خواننده مشهور کشور با اشاره به اینکه در کشورهای پیشرفته برای اینکه مردم به سوی هنر سوق داده شده و به هنر توجه بیشتری داشته باشند به بخش های هنری و موسیقی یارانه تعلق می گیرد افزود: مردم در این کشورها با ارزانترین قیمت در بهترین سالن ها از کنسرت ها و برنامه های دیگر هنری استفاده می کنند

ناظری در پایان هر بخش از اجرای برنامه از حسن توجه و دقت حاضران تقدیر کرد و رعایت نظم و سکوت در هنگام اجرای برنامه را تحسین برانگیز خواند.

وی با تقدیر از همکاری و همراهی سازمان منطقه آزاد کیش در برگزاری کنسرت ناگفته ها در کیش از دشواری های برگزاری چنین برنامه هایی یاد کرد

قطعه تکنوازی ویلن با نام « آفرینش»، آواز شوالیه، من که حیران زملاقات توام،  از جمله قطعات اجرا شده در این برنامه بود.

کنسرت ناگفته ها بخشی از برنامه باشگاه هواداران هنر است که به مدت سه روز با اکران سه فیلم از داریوش مهرجویی به نام های ” سارا”، ” چه خوبه برگشتی” و نارنجی پوش، اجرای کنسرت گروه” پالت” اجرای کنسرت گروه” لیان ” و تئاتر” آخرین انار دنیا” به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی در جزیره کیش برگزار می شود.

اجرای

انتهای پیام/ حسین زاده

Powered by WPeMatico