فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در دیدار با مرزنشینان و مرزبانان جزیره هندورابی که به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت گفت: چشمان بیدار و ستونهای استوار مرزبانان این نظام مقدس اسلامی را حمایت می کند.

 

به پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس از پلیس کیش، فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش در جمع مرزنشینان جزیره هندورابی با اشاره به خدمات مجموعه مرزبانان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دفاع از تمامیت ارضی این کشور گفت: زحمات شبانه روزی مرزبانان در نزد خداوند تبارک و تعالی اجر و پاداش زیادی به همراه دارد.

 

وی امنیت حاضر در جامعه را مرهون رشادت های شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس دانست و تاکید کرد: این عزیزان در برابر دشمنان قسم خورده نظام مردانه ایستادند به طوری که امروز آسایش و امنیت جامعه مرهون زحمات آنهاست.

 

سرهنگ جهانبخش در ادامه با اشاره به جایگاه مرزنشینان در تامین و حفظ امنیت بیان کرد: در روزهای دفاع مقدس نیز این مرزنشینان بودند که در اولین ساعت های تجاوز نظام رژیم بعث عراق از مرزها دفاع کردند و در کنار واحد های نظامی تا آخرین ساعت های ۸ سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند و شجاعانه با نثار خون خود از کیان این مرز و بوم دفاع کردند.

 

فرمانده انتظامی و دریابانی کیش در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر نیز چشمان مرزنشینان در دفاع از مرز و بوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه بیدار است و از مرزهای این مملکت مواظبت می کند و همکاری و همیاری مرزنشینان این سربازان بی ادعا است که باعث شده ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های دنیا باشد و عرصه تعارضات اجتماعی و سیاسی منطقه با بالاترین شاخص در وفاق اجتماعی انسجام و امنیت بدرخشد.

 

سرهنگ “رحیم جهانبخش” در پایان خاطرنشان کرد: مرزبانان در انجام وظیفه و تامین و حفظ امنیت مرزهای کشور ،چشمانشان از چشمان همیشه بیدار مرزنشینان نور می گیرد مرزبانان بر ایمان، وفاداری و عشق به خاک پاک مقدس ایران اسلامی که در قلب مرزنشینان می درخشد، همچون ستونی استوار تکیه می زنند و با حمایت مرزنشینان در مرزهای کشور به ملت و نظام مقدس ایران اسلامی با نثار آخرین قطره های خون خود خدمت می کنند.

 انتهای پیام /حسین زاده

Powered by WPeMatico