امام جمعه کیش گفت: مدیریت انتظامی و امنیت کشور در مسائل ملی و فراملی کشور تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی امام جمعه کیش در دیدار فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش گفت: اگر پرچم حوزه انتظامی در دست یک سرباز صدیق بود،به لطف خدا مجدد در دستان پرتوان عنصری مومن،ولایی و متدین دیگری قرار گرفت.

وی با قدردانی از تلاش های فرمانده سابق نیروی انتظامی ویژه کیش “سرهنگ حسین دهکی” افزود: فرمانده انتظامی سابق تعامل مناسبی با نهادهای دینی و فرهنگی داشت و برای موفقیت این سرباز و فرمانده تلاشگر در همه عرصه های خدمت دعا میکنیم.

 

علیدادی با اشاره به ویژگی های خاص کیش بیان کرد: جزیره کیش شاخصه های مثبت و اقعی و نکات منفی غیر واقعی دارد، لذا متاسفانه بدلیل تعابیر بد و عدم شفافیت اطلاعات فرهنگی، اجتماعی از وضعیت کیش در اذهان عمومی برخی از مردم نگاه منفی بوجود آمده است که می توان با اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناسب کیش را به معنای واقعی خود در افکار عمومی شناساند.

 

امام جمعه کیش ادامه داد: کیش با توجه به ظرفیت های قابل توجهی که در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری دارد در کانون توجه قرار گرفته است و فرصت ها و تهدیدات مهمی را در بسته مدیریتی مسئولین این جزیره ایجاد می کند و مدیران موفق می توانند با شایستگی از آن گذرکنند.

وی تاکید کرد: در حوزه اقدامات پلیسی نیز می توان گفت مدیریت انتظامی امنیتی کیش، موثر در مسایل ملی و فرا ملی است و می توان با مدیریت صحیح از بروز برخی از حاشیه های اجتماعی،اقتصادی و امنیتی جلوگیری کرد.

 

در ادامه این جلسه ” رحیم جهانبخش” فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش نیز اظهار کرد: شروع کار را با تجدید میثاق با شهدا در دستور کار قرار دادیم و با جمعی از فرماندهان و مدیران مراسم غبارروبی و تجدید میثاق با شهدا را بر سر مزار پنج شهید گمنام مسجد امام حسن(ع) برگزار کردیم .

وی افزود: ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم و در مسیر خدمت همیشه به پرچم پر افتخار شهادت تکیه خواهیم کرد. انشالله لیاقت این را داشته باشیم که در عمل با شهدا همراه باشیم.

 

جهانبخش، ولایت مداری را یک اصل مهم دانست و بیان کرد: ما سربازان ولایت در مجموعه فرماندهی انتظامی و دریابانی کیش با افتخار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنیم و در جزیره کیش از رهنمودها و پیشنهادات امام جمعه محترم در اجرای امور بهره خواهیم برد و با برنامه ریزی مُدون از ظرفیت های بالقوه ائمه جماعات و نهاد امامت جمعه در راستای اجرای وظایف و ماموریت ها بهره مند خواهیم شد.

 

در این دیدار،  که در دفتر نهاد امام جمعه برگزارشد، روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و جمعی از کارکنان انتظامی ویژه کیش فرماندهی را همراهی کردند.

Powered by WPeMatico