فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش در دیدار با مسئولان و مدیران نهادها و سازمان های مختلف مستقر در کیش زمینه های تحقق امنیت پایدار را در تعامل و مشارکت مردم و تمامی ارگان ها و نهادها با پلیس عنوان کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، سرهنگ “رحیم جهانبخش” در دیدار با مدیران حوزه حمل و نقل هوایی و دریایی  گفت: نیروی انتظامی با رویکرد جامعه محوری و در راستای جلب مشارکت عمومی، تعامل و همکاری را با هدف تحقق هم افزایی در تامین و حفظ امنیت دنبال می کند.

 

 مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بندر و فرودگاه کیش ، مدیر فرودگاه بین المللی و مدیر بندرگاه کیش و جمعی از مدیران حوزه حمل و نقل هوایی و دریایی با فرمانده انتظامی و دریابانی کیش دیدار کردند.

 

جهانبخش، ضمن تقدیر از حضور مدیران حمل و نقل دریایی و فرودگاهی در فرماندهی انتظامی ویژه کیش اظهار داشت: تعامل و همکاری با سازمانها و نهاد ها در مسیر تحقق امنیت، در دستور کار پلیس کیش قرار دارد.

 

فرمانده انتظامی ویژه کیش افزود: پلیس کیش با جلب مشارکت همگانی و فراهم ساختن زمینه های تعامل و همکاری بسترهای لازم را فراهم خواهد ساخت تا با مدیریت موثر در حوزه تامین امنیت زمینه های تحقق امنیت پایدار فراهم گردد.

 

سرهنگ “رحیم جهانبخش” خاطرنشان کرد : رویکرد جامعه محور پلیس یکی از اصلی ترین مولفه های راهبردی ناجاست و اعتقاد داریم که تعامل و مشارکت پلیس با هدف تحقق هم افزایی در تامین و حفظ امنیت با برنامه های ایجابی و فرهنگی دور از انتظار نیست.

 در این دیدار “اسماعیل موسوی” مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بندر و فرودگاه کیش با تبریک انتصاب سرهنگ “رحیم جهانبخش” به سمت فرمانده انتظامی و دریابانی کیش اظهار کرد: مبادی ورودی و خروجی جزیره کیش جهت ارایه خدمات به مردم و گردشگران در اختیار این شرکت بوده و پلیس با استقرار در فرودگاه و بندر کیش توانسته است ضمن تامین و حفظ امنیت فرودگاه و بندر کیش خدمات انتظامی شایسته ای را به مردم و گردشگران ارایه نماید.

 

وی افزود : در راستای تسهیل اجرای وظایف و ماموریت های پلیس در اماکن فرودگاهی و بندرهای کیش شرایط بهره مندی از تجهیزات و امکانات موجود فراهم شده است.

 

تحقق امنیتی اجتماعی با تکیه بر اقدامات ایجابی

به گزارش کیش پرس، در دیدار دبیر شورای تامین جزیره کیش، معاون فرهنگی اجتماعی و جمعی از مدیران فرهنگی سازمان منطقه آزاد با فرمانده انتظامی و دریابانی کیش  به برنامه ریزی هدفمند اقدامات فرهنگی در تامین امنیت اجتماعی تاکید شد.

 

ابراهیم رضوانی، معاون اجتماعی سازمان در این دیدار با اشاره به خدمات شایسته پلیس کیش ضمن تبریک انتصاب جناب سرهنگ جهانبخش به سمت فرمانده انتظامی کیش ، اظهار داشت : پلیس کیش این ظرفیت را دارد که رویکرد اجتماعی محور پلیس و همچنین یار مهربان و پلیس مقتدر را که در بیانات مقام معظم رهبری در انتظارات ایشان از پلیس مطرح گردید در کوتاه ترین فرصت فراهم سازد .

 

وی افزود: در این راستا هرگونه همکاری و هماهنگی در مسیر تسریع وظایف و ماموریت های پلیس از سوی نهادهای فرهنگی با رویکرد هم افزایی و تحقق اهداف مشترک فراهم خواهد شد.

 

سرهنگ “رحیم جهانبخش” فرمانده انتظامی و دریابانی کیش نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه ارتباطات مردمی و اطلاع رسانی وسیع و آگاه سازی گسترده از اقدامات در مسیر حذف ناهنجاری ها از جامعه گفت:  بهره مندی از ظرفیت هنجار های اجتماعی و کنترل غیر رسمی و مقابله با نفوذ فرهنگ های بیگانه در دستور کار پلیس می باشد.

 

فرمانده انتظامی ویژه کیش خاطرنشان کرد: در حوزه تامین امنیت اجتماعی اقدامات ایجابی در دستور کار این فرماندهی قرار دارد و بایستی این مهم مد نظر فرماندهان و مسئولین قرار بگیرد که امنیت اجتماعی با تکیه بر اقدامات ایجای فراهم و محقق خواهد شد.

 

 افزایش همکاری پلیس و صدا وسیمای مرکز کیش

  مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش که با جمعی از مدیران حوزه های مختلف صدا و سیما در فرماندهی انتظامی ویژه کیش حضور یافته بودند انتصاب شایسته سرهنگ “رحیم جهانبخش” به عنوان فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش تبریک گفت.

 

قاریان پور در این نشست با بیان اینکه پخش ویژه برنامه ماموریت ها و خدمات نیروی انتظامی از صدا و سیمای مرکز کیش قابل تقدیر است و در ادامه اظهار کرد: در طول سال برنامه ریزی هایی مربوط به فرهنگ و سازی در جامعه صورت خواهد گرفت که این امر از طرفی موجب اطلاع رسانی و اعتماد بیشتر مردم به نیروی انتظامی شده و از طرف دیگر پلیس مقدر و مهربان را معرفی خواهد کرد.

وی بر ادامه همکاری ها و برنامه ریزی دقیق در این راستا تاکید کرد و افزود : نکات مهمی در حوزه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مطرح شد و صدا و سیما آمادگی دارد برنامه های متنوعی برای بالا بردن فرهنگ انتظامی جامعه تولید کند.

 

سرهنگ “رحیم جهانبخش” فرمانده انتظامی ویژه کیش نیز در این جلسه هدف نهایی نیروی انتظامی در ارتباط با رسانه ها را اطلاع رسانی شفاف و ایجاد احساس امنیت واقعی در جامعه عنوان کرد و گفت: در حوزه اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و فرهنگ ترافیک با صدا و سیما به توافقاتی رسیده ایم تا بتوانیم فرهنگ سازی لازم را اعمال نماییم.

 

فرمانده انتظامی ویژه کیش همچنین از تلاش کارکنان صدا و سیمای مرکز کیش برای پوشش برنامه های نیروی انتظامی قدردانی کرد.

 

امنیت مثال زدنی و آرامش  جزیره کیش مرهون خدمات شایسته پلیس است

 

محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با فرمانده انتظامی و دریابانی کیش گفت: امنیت مثال زدنی و آرامش بی دلیل جزیره مرهون خدمات شایسته و شبانه روزی پلیس کیش می باشد.

 

 محب خدایی ضمن تبریک انتصاب شایسته فرمانده نیروی انتظامی ویزه کیش افزود: کیش بعنوان یکی از مقاصد گردشگری مردم عزیز ایران اسلامی در فصول مختلف و بعنوان قطب گردشگری در منطقه آزاد یکی از بهترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در کشور است .

 

وی با اشاره به شاخصه های بی بدیل گردشگری در جزیره کیش اظهار کرد:  دو مورد از شاخصه های منحصر به فرد جزیره کیش فرهنگ ترافیک عالی و امنیت و آرامش منحصر به فرد این جزیره است  و امنیت مثال زدنی و آرامش بی بدیل جزیره مرهون خدمات شایسته پلیس کیش می باشد و تمامی ارگانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در حمایت از پلیس و همراه پلیس برای برقراری نظم و امنیت و حفظ این شاخصه های ویژه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند کرد.

 

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش “سرهنگ رحیم جهانبخش” ضمن تقدیراز همکاری های سازمان منطقه آزاد کیش گفت : پلیس کیش ظرفیت این را دارد که با اجرای برنامه های مشارکتی و با محوریت مردم اقدامات مبتکرانه و قابل تعمیم به سراسر کشور را اجراء نماید و بعنوان پلیس پیشرو در عرصه تکنولوژی و تحقق واژه پلیس مهربان و مقتدر عملکرد الگو در عرصه تامین و حفظ امنیت ارایه دهد.

 

سرهنگ جهانبخش در خاتمه افزود : فراهم ساختن شرایط ویژه و دستیابی به موفقیت هایی شاخص در حوزه پلیس نیازمند همکاری های سازمان ها و نهاد های دولتی و افزایش سرمایه اجتماعی پلیس است که حصول این امر در جزیره کیش با توجه به ظرفیت های موجود دور از انتظار نیست.

 

 

3 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است 3
33 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است 33
55 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است 55
dsc_7419 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7419
dsc_7429 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7429
dsc_7436 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7436
dsc_7438 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7438
dsc_7503 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7503
dsc_7515 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است DSC 7515
image636086902491718750 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است IMAGE636086902491718750
image636086902496718750 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است IMAGE636086902496718750
image636086902506718750 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است IMAGE636086902506718750
image636086903044062500 فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش: زمینه های تحقق امنیت پایدار با مشارکت تمامی سازمان ها و مردم امکان پذیر است IMAGE636086903044062500

 

 

 

 

Powered by WPeMatico