فرمانده سپاه کیش تلاش های جهادگونه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را قابل تقدیر دانست و گفت: صدا و سیما در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کیش پرس، سرهنگ حسن صنعتکاران فرمانده سپاه کیش در دیدار از صدا وسیمای مرکز کیش بتلاش های جهادگونه رسانه ملی با وجود تمامی کمبودها در امکانات و منابع را ستودنی خواند.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمنان قرار دارد افزود: اگر صدا و سیما نبود جایگزینی برای آن وجود نداشت.

صنعتکاران صدا و سیما را یکی از بال های انقلاب برشمرد که توانسته است حوزه نفوذ ارزش های انقلاب در افکار برون مرزی را فراهم کرده و از هجمه های فرهنگ بی ارزش غربی و شرقی به کشور جلوگیری کند.

وی با اشاره به تولید برنامه های مناسب با شرایط جزیره کیش تاکید کرد: تولید برنامه هایی که چهره واقعی و اصیل جزیره کیش را در کشور انعکاس دهد از افتخارات بزرگی است که با تلاش های خستگی ناپذیر عزیزان صدا و سیمای مرکز کیش به ثمر رسیده است.

محمد قاریان پور مدیر کل صدا وسیمای مرکز کیش نیز در این دیدار با اشاره به دوران ۸ سال دفاع مقدس ارتباط بسیج، صدا و سیما و ارتش را بسیار تنگاتنگ و همگام و همراه عنوان کرد و گفت: شهادت جمعی از خبرنگاران صدا و سیما در دفاع مقدس موید این مطلب است.

وی افزود: کار خبر و خبرنگاری الهام گرفته از ماموریتی است که خداوند برای پیامبران خود انتخاب کرده است. آن ها هم در طول تاریخ بشیر و نذیر بوده و پیام های الهی و اخبار را که در سطح و بطن قرآن کریم وجود داشته برای مردم بیان می کردند.

قاریان پوربا بیان اینکه در میان خبرگزاری های جهان، خبرگزاری هایی پا برجا مانده اند که مورد اعتماد مردم بوده و اخبار آنان ریشه در صداقت داشته است تاکید کرد: آنچه در خبر رسانی مهم است صداقت، راستی و درستی در انتقال اخبار است.

وی از ابراز رضایت ۷۵ درصدی جزیره نشینان از بخش های خبری کیش اظهار کرد: طبق نظر سنجی های انجام شده داخل و خارج رتبه نخست راه دسترسی به اطلاعات و اخبار از سوی مردم صدا و سیما عنوان شده است.

در این دیدار که به مناسبت روز خبرنگار در محل صدا و سیمای مرکز کیش با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش، جمعی از پرسنل سپاه کیش و معاونت های صدا و سیمای کیش برگزار شد از مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش برای تولید برنامه های پر محتوا و تلاش در صیانت از ارزش های انقلاب و نظام توسط فرمانده سپاه کیش تقدیر شد.

IMG_6912  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش: صدا و سیما خط مقدم جنگ نرم است/ رضایت ۷۵ درصدی کیشوندان از صدا و سیمای کیش IMG 6912
IMG_6915  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش: صدا و سیما خط مقدم جنگ نرم است/ رضایت ۷۵ درصدی کیشوندان از صدا و سیمای کیش IMG 6915
IMG_6917  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش: صدا و سیما خط مقدم جنگ نرم است/ رضایت ۷۵ درصدی کیشوندان از صدا و سیمای کیش IMG 6917
IMG_6914  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش: صدا و سیما خط مقدم جنگ نرم است/ رضایت ۷۵ درصدی کیشوندان از صدا و سیمای کیش IMG 6914

انتهای پیام/ ح

Powered by WPeMatico