بازارهای کیش

بازارپردیس ۱

بازار پردیس ۱ از قدیمی ترین بازارهای کیش است که با استفاده از تجربیات معماران اروپایی و در سال ۱۳۷۱ در شرق جزیره کیش ساخته شده است و هم اکنون با حدود ۲۰۰ واحد تجاری در زمینه های مختلف در حال فعالیت است …..

ادامه مطلب

بازار پردیس ۲

بازار پردیس ۲ یکی از بزرگترین بازارهای کیش است که در راستای موفقیت بازار پردیس ۱، در زمینی با مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع بنا شده است و از سال ۱۳۷۵ شروع به فعالیت کرده است. این بازار در ۲۲۰ واحد تجاری مشغول فعالیت می باشد …..

ادامه مطلب

بازار پانیذ

بازار پانیذ در شرق جزیره کیش و در زمینی با مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع، در دو طبقه با ۱۸۳ غرفه ی تجاری و اداری در حال فعالیت می باشد. زمینه کاری غرفه ها بیشتر در صنعت پوشاک، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک و طلا و جواهر است …..

ادامه مطلب

مرکزتجاری کیش

بازار مرکز تجاری کیش با دارا بودن ۴۰۰ مرکز تجاری، یکی از بزرگترین بازارهای کیش است که با مراجعه به این بازار و فضای بزرگ آن که در ۴ طبقه ساخته شده است، خاطره ی خرید از یک بازار کامل و متنوع را با خود به خانه خواهید برد …..

  ادامه مطلب

بازار زیتون

بازار زیتون در سال ۱۳۷۶ در زمینی به مساحت ۵۲۰۰ متر مربع در شرق جزیره احداث و به بهره برداری رسیده است. این بازار در دو طبقه و با داشتن ۹۵ غرفه تجاری و ۱۲ غرفه اداری هم اکنون در حال فعالیت و خدمت رسانی به مسافران و گردشگران می باشد ….. ادامه مطلب

بازار ونوس

بازار بین المللی ونوس در زمینی به مساحت ۲۶۵۰۰ متر مربع در نوار سیاحتی کیش در سال ۱۳۷۵ احداث شد و هم اکنون با دارا بودن ۳۱۰ غرفه ی فعال در حال خدمت رسانی به مسافران و گردشگران گرامی می باشد …..

ادامه مطلب

بازار مریم

بازار مریم در سال ۱۳۶۹ در زمینی به مساحت ۵۷۰۰ متر مربع در یک طبقه و ۵۲ غرفه احداث شده است و هم اکنون در حال خدمت رسانی می باشد. این بازار در فضای باز و با ساختار چوبی و نمایی سنتی مورد توجه بسیاری از مسافران جزیره قرار گرفته است …..

ادامه مطلب

بازار پارس خلیج

بازار پارس خلیج در شمال غربی جزیره و در منطقه بومی نشین سفین در سال ۱۳۷۰ در زمینی به مساحت ۱۲۲۷۱ متر مربع احداث شده است. این بازار در یک طبقه و ۱۵۳ غرفه هم اکنون در حال خدمت رسانی به گردشگران و مسافران می باشد …..

ادامه مطلب

بازار مرجان

بازار مرجان در شرق جزیره کیش در زمینی به مساحت ۲۲۷۸۲ و در یک طبقه در سال ۱۳۷۰ به بهره برداری رسیده است و هم اکنون با ۱۳۴ غرفه در حال فعالیت و خدمت گزاری به خریداران و مسافران جزیره ی زیبای کیش است.

ادامه مطلب

مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش، در مجاورت رستوران کیش با زیر بنای ۹۵۰۰ متر مربع واقع شده است. این مرکز خرید با دارا بودن سرویس رفت و برگشت رایگان، سهولت رفت و آمد به مرکز خرید را برای بازدیدکننده گان فراهم آورده است …..

ادامه مطلب

بازار عرب ها

بازار عرب ها در غرب جزیره و در منطقه بومی نشین، کنار ساحل شمالی جزیره واقع شده است. بازار عرب ها در سال ۱۳۵۰ و با معماری سنتی عربی به ساخته شده و یکی از قدیمی ترین بازارهای کیش است …..

ادامه مطلب

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

مرکز خرید هایپر مارکت کیش در شرق جزیره ی کیش واقع شده است. این مرکز خرید همان طور که از نامش پیداست، با غرفه هایی با کاربری هایپر در حال خدمت رسانی به ساکنان جزیره ی کیش و مسافران گرامی می باشد …..

ادامه مطلب

بازار دامون

بازار دامون در زمینی به مساحت ۴۳۰۰ در دهه ی فجر سال ۱۳۹۱ در کنار دو مجتمع مسکونی بزرگ و در مجاورت ساحل دامون افتتاح شد. این بازار به دلیل داشتن فود کورت در طبقه فوقانی و همچنین نزدیک بودن به ساحل دریا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است….. ادامه مطلب

بازار دیپلمات

بازار دیپلمات در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در ۵ طبقه و ۱۱۹ واحد تجاری و در شرق جزیره ی کیش واقع شده است. از خصوصیات مهم این بازار، نزدیک بودن به هتل ها و مرکز جزیره است که رفت و آمد به آن را آسان ساخته است ….. ادامه مطلب

مجتمع تجاری سارینا ۱

مجتمع تجاری سارینا ۱ کیش در زمینی به مساحت ۵۲۹۲ متر مربع در ده طبقه در شرق جزیره کیش بنا شده است. نزدیکی این بازار به مراکز خرید جزیره و هتل های آن و چشم انداز زیبای خلیج فارس، این مجتمع را جزو یکی از بهترین های جزیره ی کیش قرار داده است ….. ادامه مطلب

بازار شارستان

بازار شارستان در سه طبقه و ۱۶۶ غرفه، در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسیده است. فعالیت غرفه های این بازار بیشتر در حوزه ی خدمات، الکترونیک و اینترنت است …. ادامه مطلب