تور کشتی کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه ،کشتی های آکواریوم ، قایق های کف شیشه ایی ، علاقه مندان را به این گشت می برد.

گشت های دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت ۲۱ شروع می شود و تا ساعت یک بامداد ادامه دارد و در سانس های یک و یا دو ساعته می باشد.

این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان ، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده ، جنگ شادی ، برنامه های شاد و مهیج ، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

آب های اطراف جزیره کیشمحل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها ، ماهی های تزئینی ، ماهی های خوراکی ، توتیا، خرچنگ ها ، ستاره دریایی و … است. با کشتی های آکواریوم و کشنی های کف شیشه ای تماشای این زیبایی امکان پذیر است.

کشتی های آکواریوم و قایق های کف شیشه ایی مسافتی که طی می کنند تا به منطقه ای که ماهی و مرجان است زیادتر است برسند ، طی عبور از نواحی مختلف ساحل شما می توانید مرجان ها را و سایر موجودات دریایی کف دریا را ببیند . گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی می باشد.

کشتی های آکواریوم و قایق های کف شیشه ای در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نور افکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند. گشت این کشتی ها از ساعت ۱۰ صبح بصورت سانس های یک ساعته شروع و با توجه به مساعد بودن وضعیت دریا تا بعد از ظهر ادامه دارد .کشتی های تفریحی کیش