تور کیش فستیوال جام جهانی

برای نخستین بار در جزیره کیش از تاریخ ۲۲ خرداد ماه و پس از برگزاری مراسم افتتاحیه ، فستیوال جام جهانی فوتبال در کیش باشکوه اخاصی صورت گرفت .

با به اهتزاز در آوردن پرچم ۳۲ تیم حاضر در مسابقات فوتبال جام جهانی یرزیل و مراسم آتش بازی بزرگ فستیوال جام جهانی در کمپ های مختلف سازماندهی شده و با بر تن کردن لباس های تیم مورد علاقه خود در فضای مشابه به آنچه در برزیل وجود خواهد داشت ، شور و نشاط خاصی ایجاد خواهد شد.

برگزاری نخستین در خلال فستیوال جام جهانی خبر کیش ، که در این نمایشگاه فروش ویژه محصولات ورزشی و عرضه انواع محصولات ورزشی به مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد. در ضمن هر شب قرعه کشی صورت می گیرد.

مسابقه آقای گزارشگر با حضور گزارشگران شناخته شده کشور و مشابه آن در ایام نوروز از شبکه سوم سیما پخش شد .

اجرای برنامه ( نه نه فوتبالی) در فستیوال جام جهانی که این برنامه نشات گرفته از اصالت خانواده هاست و سعی شده است تا نمایی از جایگاه فوتبال نزد خانواده ها به نمایش در آید و البته بخش دیگری هم چون مسابقات گل کوچک ، واترپلو ، فوتبال ساحلی ، فوتبال دستی ، حلقه توپ ، پیاده رویی با توپ ، انواع بازی های متنوع کامپیوتری برای تمام شرکت کنندگان در فستیوال در نظر گرفته شده است.

در ایام برگزاری فستیوال همه چیز رنگ و بو فوتبالی می دهد. در تمام رستوران های کیش در هنگام برگزاری مسابقات جام جهانی ، هواداران هر دو تیم با لباس های تیم مورد علاقه شان بازی را به تماشا خواهند نشست