تور کیش هوایی

جزیره کیش واقع در خلیج فارس یکی از قطب های گردشگری ایران است. ساحل کیش یکی از فضاهای مناسبی است که می توانید در آن انواع تفریحات هیجان انگیز و کمیاب را تجربه کنید . از بالن سواری گرفته تا اسکی روی آب. زمین در ساحل ماسه ای کیش ، از جنس مرجان بوده و در زیر نور خورشید درخششی نقره فام دارد . پدیده ای که در سطح جهان بی همتاست . کیش دریای آبی رنگ شفاف و روشنی دارد که باعث می شود کف آن از سطح دریا هم پیدا باشد.

کیش به نسبت وسعت خود دارای یکی از وسیع ترین ساحل هاست و در دنیا کمتر ساحلی را می توان یافت که در وسعت سواحل کیش قابل استفاده باشد و مسافران بتوانند با آرامش و دور از غوغاهای سواحل معروف در آن به استراحت بپردازنند .در ضمن علاقه مندان به ماهیگیری می توانند در سواحل جنوبی و غربی جزیره کیش به صید بپردازند.

ترکیب اینها با یکدیگر ، سواحل کیش را به یکی از جذابترین سواحل جهان تبدیل کرده است. جزیره کیش با داشتن آسمان آبی ، سواحل نقره ای فام ، خورشید درخشان ، داشتن جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان ،بازار ها تبدیل به مروارید خلیج فارس شده است.

تور کیش هوایی یکی از بهترین و راحت ترین تور ها به سفر کیش می باشد که از لحاظ اتلاف انرژی و وقت مقرون به صرفه تر می باشد . ارتباط با کیش به دو صورت هوایی و دریایی از طریق فرودگاه کیش و بندر کیش صورت می گیرد. پرواز های هوایی ، فرودگاه کیش را له بسیاری از شهرهای ایران متصل میکند.