تور کیش یا قشم

جزیره کیش یکی از جزیره های خلیج فارس و از توابع بخش کیش ، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی هرمزگان در جنوب ایران است . در گذشته ، این جزیره با عنوان فیس می خواندند . شکل این جزیره بیضی مانند است و در ۱۲ کیلومتری کرانه شیبکوه جای گرفته است این جزیره سالانه یک میلیون نفر گردشگر را به خود جذب می کند. از جاذبه های تاریخی  جزیره کیش می توان به جزیره حریره ، پایاب ، کاریز اشاره کرد ، جاذبه های گردشگری کیش کشتی یونانی ، پارک دلفیناریوم ، آکواریوم پهناور ، روستای باغو ، باغ پرندگان کیش ، کلبه هور ، سواحل مرجانی و … اشاره کرد.

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس واقع در تنگه هرمز است . این جزیره در دوران ساسانیان ایروکاوان نام داشته است. شهرستان قشم بخشی از استان هرمزگان است که خود جزیره قشم را شامل می شود. از جاذبه های گردشگری جزیره قشم می توان به گنبد نمکی نمکدان ، دره ستارگان ، قلعه پرتغالی ها و … اشاره کرد.

تور کیش یا قشم از نظر جاذبه گردشگری و دیدنی هر کدام  جذابیت خاصی دارند و مورد تحسین هستند بستگی به انتخاب گردشگر دارد و می توانند به این جزایر زیبا سفر کرده و اوقات خوشی را سپری کند.

تور کیش یا قشم