جنگهای شبانه کیش

شاید بتوان گفت یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش ، جنگ های شبانه کیش می باشد ،این جنگ ها معمولا شب ها از ساعت ۱۲ بامداد تا ۳ صبح ادامه دارد.

جنگ شبانه چیست : به اجرای کمدی و تئاتر گفته می شود. جنگ شبانه با اجرای بهترین کمدین ها و شومن ها انجام می شود . این جنگ در قالب اجرای زنده موسیقی و نمایش شاد و مسابقات خانوادگی در مراکز مختلف کیش انجام می شود.

بهترین جنگ شبانه کیش (پازل شوی ستارگان )

از بهترین جنگ های شبانه می توان به جنگ شبانه هتل ارم ،شایان ،مارینا پارک ، پارسیان اشاره کرد. یکی از بهترین جنگ های کیش اجرای گروه پازل شو است که می تواند لحظات خوبی را برای شما و خانواده محترمتان ایجاد کند.

جنگ پازل شو معمولا در هتل ارم کیش برگزار می شود . این برنامه در پارک دلفین های کیش نیز برگزار می شود که با اجرای موسیقی شاد همراه است .جنگ ستارگان یا همان پازل شو به تهیه کنندگی آقای آرتین شاهروان و عسل افشاری و به تهیه کنندگی اکبر اقبالی بصورت همه روزه برگزار می شود .

محبوبیت این جنگ باعث شده است که چهره های شناخته شده زیادی همچون مهران غفوریان ، محمد علیزاده ، رضا رویگری ، حمید استیلی و … به این جنگ بروند و شاهد اجرای کمدی گروه گروه پازلشو باشند.

قیمت جنگ شبانه معمولا بین ۳۰ تا ۴۵ هزار تومان می باشد.ولی شما می توانید بلیط را با تخفیف بیشتری از هتل های کیش تهیه کنید