کیش تور

جزیره کیش یکی از جزایر خلیج فارس و از توابع بخش کیش ، شهرستان بندر لنگه در  استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. آب و هوای کیش گرم و مرطوب بوده و میانگین دمای سالانه جزیره ۲۶/۶ درجه سانتی گراد است. آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های شمال غربی و جنوبی قرار داشته است و به شکل کلی گرم و خشک و کم باران است . بارندگی بیشتر به صورت رگبار و در ماههای زمستان اتفاق می افتد.

تور های کیش معمولا توسط آژانسهای معرفی شده در چندین ساعت پروازی صورت می گیرد ، بنابراین می توانید با توجه به ظرفیت پروازهای موجود ، ساعات پروازی خود را برای تور کیش انتخاب کنید. از آنجا که بلیط ها و اجر هتل ها به صورت الکترونیکی صادر می شود برای تهیه تور نیاز به مراجعه حضوری به آژانس مربوطه نیز وجود ندارد و مسافران گرامی میتوانند مدارک خود را به صورت الکترونیکی از طریق ایمیل یا تلفن همراه از آژانس های هواپیمایی مربوطه دریافت کرده و سفر خود را انجام دهید. هنگام انتخاب ساعت پروازی به یاد داشته باشید که زمان تخلیه و تحویل اتاق ها در هتلهای کیش به ترتیب ساعت  ۱۲ و ۱۴ می باشد. البته اگرساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از این زمان باشد می توانید پس از تخلیه اتاق چمندانهای خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان پرواز از گشت و خرید در جزیره استفاده نمائید.

ارائه شناسنامه کیش تور برای احراز محرمیت در هتلهای داخلی الزامی است. تعداد روزهای تور کیش متفاوت است ، معمولا بین دو شب و سه روز یا سه شب و چهار روز می باشد که بستگی به انتخاب مسافران دارد.